5 lessen uit het favoriete beleggingsboek ​van Sven Kosack!

​Ik mocht mijn lievelingsboek voorstellen in de krant van 6 December… Leuke reclame voor onze club bovendien!

HLN 06 december 2018 Dat je geld op een spaarboekje ‘verdampt’ is geen nieuws. Door de hoge inflatie en de lage interesten, verlies je aan koopkracht. Beleggen in aandelen, fondsen of obligaties maakt een hogere opbrengst mogelijk, al staat daar een hoger risico tegenover. Natuurlijk moet je weten wat je doet, en het risico zoveel mogelijk spreiden. Wij vroegen beleggingsexperts naar hun favoriete beleggingsboek, en vooral: welke belangrijke lessen ze daaruit haalden.

Het favoriete beleggingsboek van Sven Kosack
Sven Kosack, secretaris van de Dendermondse beleggingsclub Bull’s Eye Society), tipt De intelligente belegger van Benjamin Graham. Het succesboek van Graham, mentor van ’s werelds succesvolste belegger Warren Buffett, ging meer dan een miljoen keer over de toonbank.

1. Koop niet zomaar een aandeel, koop een bedrijf.

2. Trek je niets aan van wat de aandelenmarkten doen.

3. Mik op de lange termijn.

4. Geen tijd? Maak het jezelf gemakkelijk.

5. Blijf weg van hypes.

Lees het volledige artikel hier.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s