WEEKUPDATE 21/08/2020

MACRO
Een week zonder grote nieuws. De S&P 500 heeft zijn pre-corona-record terug doorbroken, vooral door dank aan tech. Apple steeg spectaculair, en ook Facebook, Google, Netflix en Amazon doen het goed. De aantal aan nieuwe besmettingen in de VS lijkt eindelijk te dalen, en de huizenverkoop komt weer op gang, wat goed nieuws is voor de bouwsectoor en de banken.

Maar in zijn geheel is de situatie ongewijzigd ten opzichte van vorige week.

De Eurostoxx50 verloor 1,0% (YTD -13,3%) en onze club 0,4% (YTD +0,4%)

CLUB Deze week is er op onze FB pagina een hevige discussie of wij in Galapagos stappen moeten. Er zijn goede argumenten ervoor en ertegen… dat gaat zeker bij de vergadering over 2 weken besproken worden!

Ook het document van Christoph over (bij-)koopwaardige aandelen werd met interesse discuteert. Ik ben bezig om Van De Velde terug te updaten, zij zijn nu naar 19 EUR gedaald en ermee terug onder mijn koersdoel… nu moet ik nog opzoeken of mijn koersdoel niet bijgeschaafd moet worden omwille van de problemen met hun verkoopskanalen. Tegen de vergadering ga ik alvast een update hebben!

Voor de rest nog twee administratieve mededelingen:
Binck nodigd ons uit voor een gratis seminarie met Steen Jakobsen over conrair beleggen op 24/08 om 20u (link)
Het VFB organiseert zijn VFB Happening voor het eerst virtueel (19/09, 40 EUR voor VFB leden link)

Nog eens bedankt aan iedereen die al zijn lidgeld betaald heeft voor de club!

Tot zo ver voor vandaag, nog een prettig weekend iedereen!

Sven

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s