WEEKUPDATE 11/09/2020

MACRO

Deze week was een week waarin tech-aandelen verder onder druk bleven staan. Het werd weliswaar geen ineenstorting van de techaandelen, maar men ziet toch dat de bomen voor verlieslatende bedrijven zoals Uber, Lyft of Softbank niet tot aan de hemel blijven groeien.

Ondertussen moddert de politieke chaos verder aan. België heeft nog altijd geen volwaardige regering, de harde Brexit komt dag na dag dichter bij en ik blijf maar duimen voor de oppositie in Wit-Rusland opdat zij zonder vrees voor gezondheid of vrijheid hun ongenoegen mogen uiten.

De Eurostoxx50 won 0,9% (YTD -12,3%) en onze club 1,3% (YTD +3,0%)

CLUB

Vorige vergadering hebben wij beslist om onze huidige orders te schrappen en 4 nieuwe aandelen te kiezen, die wij trapsgewijs willen aankopen. Volgende aandelen werden gekozen: Abbvie, ParkerHannifin, BWX Technologies en Henkel.

Tot zo ver voor vandaag, nog een prettig weekend iedereen!

Sven

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s